VESTOR DM

VESTOR S.A. jest czołową instytucją finansową obsługującą małe i średnie innowacyjne przedsiębiorstwa.

VESTOR S.A. to krajowa, niezależna instytucja finansowa. Kadra zarządzająca to menadżerowie z wieloletnim doświadczeniem na rynku finansowym zdobywanym między innymi w międzynarodowych bankach inwestycyjnych, firmach konsultingowych oraz departamentach wealth management.

czym się zajmujemy

Świadczymy usługi w kilku segmentach. Nasz zespół doradztwa korporacyjnego jest jednym z liderów pozyskiwania kapitału dla spółek średniej wielkości. Mamy na koncie kilkadziesiąt zrealizowanych transakcji fuzji i przejęć. Działamy w segmencie private equity i venture capital łącząc małe innowacyjne przedsiębiorstwa z inwestorami. Dzięki usłudze wealth management zapewniamy dostęp do wielu typów instrumentów finansowych.  Jesteśmy polską firmą, ale transakcje realizujemy również zagranicą. Nasze doświadczenie obejmuje projekty realizowane w Europie, Ameryce Północnej i na Bliskim Wschodzie.

nasza filozofia

Nie działamy schematycznie. Każdy projekt to dla nas nowe zadanie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zdobytej wiedzy łączymy kapitał, pomysły i ludzi tak, by tworzyć wartość dla naszych Klientów. Szyjemy na miarę. Wiemy, że sukces Klientów to często efekt pomysłów wykraczających poza standardową ofertę rynkową bądź nieszablonowych rozwiązań. Lubimy wyzwania, a nasz zespół każdorazowo dopasowuje ofertę do konkretnych potrzeb. Od lat współpracujemy z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, jednak doświadczenie zdobywaliśmy w międzynarodowych korporacjach. Menadżerowie VESTOR to zarazem jego współudziałowcy. Szybko podejmujemy decyzje, bo wiemy z jakimi wyzwaniami wiąże się prowadzenie biznesu. Wierzymy w sukces – nasze wynagrodzenie w dużej części wiążemy z sukcesem transakcji.

podstawowe informacje

VESTOR S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Chmielna 2/31, 00-020 został zarejestrowany przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy | KRS 0000277384 | REGON 140943747 | NIP 1080003081 Kapitał zakładowy VESTOR  S.A. jest równy kapitałowi wpłaconemu i wynosi 2 009 570,00 zł.

władze VESTOR S.A.

Zarząd

  • Jakub Bartkiewicz – Prezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający odpowiedzialny za inwestycje funduszu oraz za nadzór nad projektami doradczymi
  • Michał Meller – Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający odpowiedzialny za inwestycje oraz za segment zarządzania aktywami.

 

Rada Nadzorcza

  • Jarosław Jatczak – Przewodniczący
  • Agata Anna Konarska – Wiceprzewodnicząca
  • Piotr Niemczyk
  • Zbigniew Macioszek