Za nami kolejna edycja BioForum 2018, w której zespół Vestor DM aktywnie uczestniczył, zyskując tytuł: Bronze Sponsor BioForum 2018.

Dodatkowo zostaliśmy poproszeni o poprowadzenie warsztatów pod tytułem „How to prepare R&D project presentation for business partner” .

Warsztaty były kierowane do twórców start-upów z sektora biotechnologia i dotyczyły przygotowywania oraz prezentacji projektów start-upowych przed inwestorami.

Wyróżnienie to szczególnie doceniamy,  ponieważ w naszej działalności staramy się wspierać innowacje oraz specjalizujemy się w pozyskiwaniu kapitału dla innowacyjnych spółek m.in z sektora biotechnologia.

W Konferencji wzięli udział:

Tomasz Bardziłowski – Wiceprezes Zarządu

Paweł Materniak – Manager w Departamencie Zarządzania Aktywami

 

Paweł Materniak podczas prezentacji.

 

 

 

 

 

23-24 maja br. w Łodzi odbyła się  17- edycja BioForum 2018. Jest to jedno z kluczowych wydarzeń partneringowych w Europie Środkowo-Wschodniej, dotyczące innowacji i nauki.

W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, środowisk akademickich – naukowcy i studenci, przedstawiciele mediów, jak również przedsiębiorcy.

Podczas wydarzenia odbyły się m.in.:

  • liczne targi i wykłady dotyczące trendów w branży life science
  • prezentacja najnowszych technologii
  • konferencja prasową „Top news in life science sector”
  • panel dla naukowców Elevator Speech
  • specjalny panel dla studentów, którego celem będzie m.in. pokazanie różnych ścieżek kariery po studiach przyrodniczych.
  • dodatkowo dla przedsiębiorców przewidziano przeprowadzenie szeregu spotkań B2B.

Zapraszamy do odwiedzenia strony wydarzenia