Vestor DM był partnerem II edycji konferencji poświęconej REIT/SRWN. Hasłem przewodnim wydarzenia był „Nowy model inwestowania w nieruchomości i nowe możliwości inwestycyjne w Polsce”.

Konferencja, która odbyła się 29 marca 2017 r. to jedna z inicjatyw mających na celu rozpowszechnienie tematu  REIT/SRWN (spółki rynku wynajmu nieruchomości) wśród przedstawicieli rynku nieruchomości i rynku kapitałowego.

Nasz udział w tej imprezie nie był przypadkowy. Od lat działamy aktywnie na rynku nieruchomości z sukcesem dzieląc się wiedzą i doświadczeniem z naszymi Klientami w zakresie pozyskania finansowania na rynku kapitałowym. Odpowiadaliśmy m.in. za przygotowanie pierwszej oferty publicznej akcji Archicom. IPO spółki było pierwszą dużą transakcją przeprowadzoną na krajowym rynku pierwotnym w 2016 r.

Według nas, wprowadzenie możliwości tworzenia spółek typu REIT w Polsce będzie ogromną szansą dla warszawskiej giełdy na pozyskanie nowej klasy emitentów. Mamy nadzieje, ze z naszym doświadczeniem w plasowaniu akcji spółek nieruchomościowych przyczynimy się również do rozwoju tego segmentu.

Więcej informacji o konferencji znajduje się na stronie: http://powermeetings.eu/wp/SRWN-REIT-nowy-model-inwestowania-w-nieruchomosci/