WEALTH
MANAGEMENT

Zapewniamy dostęp do wielu typów produktów inwestycyjnych dostosowanych do indywidualnych celów naszych klientów.

Wealth management to adresowana do zamożnych klientów indywidualnych usługa pośrednictwa inwestycyjnego. Współpraca z nami daje dostęp do wielu typów produktów inwestycyjnych, umożliwiających budowę strategii inwestycyjnych dopasowanych do wcześniej określonych celów.

 

nasze produkty

Zapewniamy dostęp do:

  • krajowych i międzynarodowych funduszy inwestycyjnych,
  • obligacji skarbowych i korporacyjnych denominowanych w złotych, euro i dolarach amerykańskich,
  • produktów strukturyzowanych,
  • akcji spółek w ofertach publicznych i prywatnych,
  • negocjowanych lokat bankowych.

zespół

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy zespół najwyższej klasy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w departamentach Private Banking największych krajowych banków komercyjnych. Gwarantujemy indywidualną opiekę naszego doradcy i ofertę dopasowaną do określonych celów i potrzeb.

kontakt

Szukasz ciekawych produktów inwestycyjnych? Napisz do nas a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą: dm@vestor.pl

Formularz kontaktowy

Powyżej podawane przez Państwa dane osobowe są zbierane przez nas – VESTOR S.A. w likwidacji z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chmielna 2/31, 00-020 Warszawa („VESTOR”, „Administrator”, „nas”), jako administratora Państwa danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego VESTOR, w tym prezentowania produktów oferowanych przez Administratora. W każdej chwili mogą Państwo skorzystać z przysługujących im praw. Szczegółowe informacje odnośnie przysługujących Państwu praw znajdują się w Polityce realizacji praw osób, których dane dotyczą udostępnionej na stronie internetowej: www.vestor.pl/rodo. Informacje dotyczące tego, jak przetwarzamy Państwa dane osobowe zostały zamieszczone w Polityce Prywatności.

OŚWIADCZENIE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
Niniejszym, oświadczam, że:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez VESTOR S.A. w likwidacji dla celów marketingu bezpośredniego, w tym prezentowania produktów i usług oferowanych przez VESTOR S.A. w likwidacji,
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od VESTOR S.A. w likwidacji informacji handlowej za pomocą udostępnionego przeze mnie w tym celu adresu poczty elektronicznej.

Informujemy, że mają Państwo prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych na potrzeby marketingu bezpośredniego w dowolnym momencie.