Za nami 3. edycja Vestor Games Week

Zakończyła się 3. edycja Vestor Games Week. Po raz pierwszy wydarzenie zostało rozszerzone o spotkanie z przedstawicielami 10 redakcji.  Organizatorem był Vestor Dom Maklerski.

W 3. edycji Vestor Games Week wzięli udział przedstawiciele zarządów: PlayWay, 11 bit studios, Aidem Media, T-Bull, CI Games, Artifex Mundi, Flying Wild Hog, Vivid Games, Bloober Team, The Farm 51, ECC Games, Jujubee, Varsav VR, iFun4all, QubicGames, 7 Levels, Creepy Jar. Spotkali się oni z reprezentantami niemal 30 Funduszy Inwestycyjnych, OFE i Asset Management.

Vestor DM już po raz trzeci organizuje spotkania producentów gier z inwestorami. Odbywają się one co pół roku, od listopada 2016 r. W trakcie dotychczasowych edycji odbyło się niemal 200 spotkań i prezentacji.

Vestor Games Week zakończyło się spotkaniem z dziennikarzami. Podczas konferencji przedstawiciele PlayWay, 11 bit studios, T-Bull, The Farm 51, ECC Games, Varsav VR i Qubic Games opowiedzieli o swoich najnowszych produkcjach, wyzwaniach stojących przed rynkiem oraz planach na 2018 rok. Relacja wideo: