Premiera GPW Innovation Day odbędzie się 17 kwietnia w budynku Giełdy Papierów Wartościowych przy ul. Książęcej 4. To wydarzenie szczególne, ponieważ jest to pierwsza tego typu konferencja na polskim rynku kapitałowym.
Zapraszamy do zapoznania się z raportem przygotowanym specjalnie przez Vestor DM: GPW_InnovationDay_raport VestorDM_170418

Podczas konferencji spółki notowane na warszawskiej giełdzie spotkają się z przedstawicielami polskich i zagranicznych instytucji finansowych oraz z inwestorami indywidualnymi. To okazja, by nawiązać relacje z czołowymi spółkami z sektorów: GAMING, HEALTHCARE i TECHNOLOGY. Obecni będą przedstawiciele spółek: Aidem Media / BoomBit, Bloober Team, Brand24, Cherrypick Games, ECC Games, GLG Pharma, Infoscan, InventionMED, MZN Property, NanoGroup, Pharmena, Pilab, Playway, R22, Scope Fluidics, Selvita, Unified Factory, XTPL.

Vestor Dom Maklerski jest głównym partnerem merytorycznym wydarzenia, organizowanym przez Giełdę Papierów Wartościowych.

W raporcie GPW_InnovationDay_raport VestorDM_170418 przedstawiamy profile 18 innowacyjnych spółek, a przede wszystkim najważniejsze informacje o działalności, modelu biznesowym, strategii i motorach wzrostu, jak również tabele z kluczowymi wynikami finansowymi oraz wskaźnikami wyceny (dla spółek już notowanych).

Wstęp wolny.
Zapraszamy- bądźcie razem z nami.