KARIERA

Vestor DM to kilkudziesięciu wysokiej klasy specjalistów. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij CV na adres: kariera@vestor.pl

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Młodszy Analityk/Analityk Akcji

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • co najmniej 1-2 lata doświadczenia w pracy w dziale analiz w domu maklerskim lub funduszu inwestycyjnym;
  • wyższe wykształcenie na kierunku Finanse i Rachunkowość, Metody Ilościowe lub pokrewnych;
  • bardzo dobra znajomość metod wyceny instrumentów finansowych;
  • bardzo dobra znajomość spółek notowanych na GPW;
  • biegła znajomość języka angielskiego;
  • znajomość pakietu MS Office oraz serwisu Bloomberg;
  • umiejętność pracy pod presją czasu, zaangażowanie;
  • dostępność w pełnym wymiarze godzinowym;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • mile widziane uczestnictwo w programie CFA lub licencja doradcy inwestycyjnego;

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie analiz i rekomendacji dotyczących spółek notowanych na GPW;
  • udział w transakcjach IPO/SPO;
  • tworzenie modelowych portfeli;
  • kontakt z klientami instytucjonalnymi;

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • ciekawą pracę w dynamicznym i ambitnym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • prywatną opiekę medyczną;

 Prosimy o przesyłanie CV i listów motywacyjnych w języku polskim na adres: kariera@vestor.pl.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Vestor Domu Maklerskiego S.A. z siedzibą w Warszawie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Vestor Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Warszawie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w tym w CV, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W dowolnym momencie przysługuje Ci prawo do wycofania powyższych zgód. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Ponadto, prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: Niniejszym oświadczam, że przed przekazaniem moich danych osobowych w zawartych niniejszym CV, zostałem/łam poinformowany, iż: (i) administratorem moich danych osobowych jest Vestor Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000277384 („Administrator”); (ii) moje dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, a także zapewnienia należytego wypełnienia obowiązków nałożonych na Administratora odpowiednimi przepisami prawa powszechnie obowiązującego, w szczególności w zakresie przetwarzania danych osobowych; (iii) zapoznałem/am się oraz akceptuję treść przyjętej u Administratora „Polityki Prywatności dla kandydatów na pracowników”, dostępnej na stronie internetowej www.vestor.pl/rodo/. Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vestor Dom Maklerski S.A. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji (zgoda dobrowolna).

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.