WEALTH
MANAGEMENT

Zapewniamy dostęp do wielu typów produktów inwestycyjnych dostosowanych do indywidualnych celów naszych klientów. W ofercie posiadamy niemal 1000 funduszy z 19 współpracujących TFI.

Wealth management to adresowana do zamożnych klientów indywidualnych usługa pośrednictwa inwestycyjnego. Współpraca z nami daje dostęp do wielu typów produktów inwestycyjnych, umożliwiających budowę strategii inwestycyjnych dopasowanych do wcześniej określonych celów.

 

nasze produkty

Zapewniamy dostęp do:

  • krajowych i międzynarodowych funduszy inwestycyjnych,
  • obligacji skarbowych i korporacyjnych denominowanych w złotych, euro i dolarach amerykańskich,
  • produktów strukturyzowanych,
  • akcji spółek w ofertach publicznych i prywatnych,
  • negocjowanych lokat bankowych.

zespół

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy zespół najwyższej klasy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w departamentach Private Banking największych krajowych banków komercyjnych. Gwarantujemy indywidualną opiekę naszego doradcy i ofertę dopasowaną do określonych celów i potrzeb.

kontakt

Szukasz ciekawych produktów inwestycyjnych? Napisz do nas a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą: dm@vestor.pl

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vestor Dom Maklerski S.A. siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa („Dom Maklerski”) moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym prezentowania produktów oferowanych przez Dom Maklerski (podstawa prawna: ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz.U. z 2016 r. poz. 922). Administratorem danych w rozumieniu powyższej ustawy o ochronie danych osobowych jest Vestor Dom Maklerski z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa. Dane podałem dobrowolnie. Poinformowano mnie, że posiadam prawo wglądu do treści moich danych, ich poprawiania oraz prawo cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w celu marketingowym.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Vestor Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, informacji handlowych (podstawa prawna: ustawa z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2016 r, poz. 1030), ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz.U. z 2016 r. poz. 922).