EMISJE
AKCJI

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu kapitału dla małych i średnich przedsiębiorstw. Wartość emisji akcji, w których brał udział Vestor DM to
6 mld zł.

Zespół bankowości inwestycyjnej Domu Maklerskiego Vestor to kilkunastu wysokiej klasy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w realizacji transakcji wspierających rozwój przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu kapitału na rynku publicznym i prywatnym, doradztwie transakcyjnym oraz wyszukiwaniu inwestorów branżowych i finansowych.

nasze doświadczenie

Nasz zespół obsługiwał największe IPO w historii polskiej giełdy. Zrealizowaliśmy z sukcesem kilkadziesiąt transakcji emisji akcji. Pełniliśmy zarówno funkcję oferującego, jak również współprowadzącego księgę popytu. Uczestniczyliśmy w ofertach publicznych takich spółek jak: Celon Pharma, Mercator Medical, Archicom, Selvita, Vigo System, PKP Cargo, Pekabex, AAT i wielu innych. Więcej informacji w zakładce zrealizowane projekty.

emisje akcji

Pomagamy w pozyskaniu kapitału poprzez emisję akcji i wprowadzenie spółki na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Mamy doświadczenie i kompetencje w zarządzaniu całym procesem emisji papierów wartościowych na rynku regulowanym (publicznym), w szczególności:

  • doradztwie strategicznym i opracowaniu założeń emisji,
  • przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia publicznej emisji,
  • koordynacji działań wszystkich zaangażowanych podmiotów,
  • reprezentowaniu spółki przed KNF, GPW i KDPW,
  • organizacji sprzedaży oraz aranżowaniu spotkań z potencjalnymi inwestorami,
  • organizacji i uczestnictwie w konsorcjach dystrybucyjnych.

kontakt

Szukasz wsparcia w rozwoju swojej firmy? Napisz do nas: dm@vestor.pl

Formularz kontaktowy

Powyżej podawane przez Państwa dane osobowe są zbierane przez nas – Vestor Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa („Dom Maklerski”, „Administrator”, „nas”), jako administratora Państwa danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego Domu Maklerskiego, w tym prezentowania produktów oferowanych przez Administratora. W każdej chwili mogą Państwo skorzystać z przysługujących im praw. Szczegółowe informacje odnośnie przysługujących Państwu praw znajdują się w Polityce realizacji praw osób, których dane dotyczą udostępnionej na stronie internetowej: www.vestor.pl/rodo. Informacje dotyczące tego, jak przetwarzamy Państwa dane osobowe zostały zamieszczone w Polityce Prywatności.

OŚWIADCZENIE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
Niniejszym, oświadczam, że:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vestor Dom Maklerski S.A. dla celów marketingu bezpośredniego, w tym prezentowania produktów i usług oferowanych przez Vestor Dom Maklerski S.A.,
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Vestor Dom Maklerski S.A. informacji handlowej za pomocą udostępnionego przeze mnie w tym celu adresu poczty elektronicznej.

Informujemy, że mają Państwo prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych na potrzeby marketingu bezpośredniego w dowolnym momencie.